Služby péče o tělo

Fyzioterapie (1)Kadeřnictví (3)Kosmetika (4)
Masáže (7)Solné jeskyně (1)Wellness (1)
Jihočeský kraj (0)    Jihomoravský kraj (1)    Karlovarský kraj (0)    Královéhradecký kraj (0)    Liberecký kraj (0)    Moravskoslezský kraj (1)    Olomoucký kraj (1)    Pardubický kraj (1)    Plzeňský kraj (0)    Středočeský (2)    Ústecký kraj (1)    Vysočina (9)    Zlínský kraj (0)   
Strana:  1 2   další »
firma

DJM Invest s.r.o.

Svět pánského stylu, elegance, lazebnictví, kvalitní péče a přátelského prostředí. Místo, kde se tradice a moderní prvky mísí v jedno a tvoří tak dokonalou harmonii nadčasového podniku, který svým klientům nenabízí pouze kvalitní péči o jejich vlasy či vousy za pomoci velmi kvalitní italské kosmetiky, ale také ojedinělé místo pro relax a zasloužený odpočinek v dnes tak chaotickém a uspěchaném denním rytmu, který většina z nás zažívá.
Krakovská 1307, Praha
firma

Vít Swaczyna

Masáže tradiční japonské, švédské, čínské, české, ruské nebo havajské. Techniky masáží reflexní, akupresurní, sportovní, intuitivní, léčebné nebo relaxačně zážitkové. Speciální masáže baňkové, rituální, tantrické, cover, lávové kameny nebo svíce
Na Záguří 628, Havířov
firma

Jitka Blahová

Nabídka masáží klasických, sportovních, rekondičních, těhotenských, lymfatických, masáže lávovými kameny, baňkování, infrasauna
Za místním nádražím 2893, Prostějov
firma

Solná jeskyně JADRAN

Solná jeskyně
Otmarova 11, Třebíč
firma

Salon Trend

Kadeřnictví
Karlovo náměstí 17/11, Třebíč
firma

Kosmetický salon Amaryllis

Veškeré kosmetické služby, masáže obličeje, krku a dekoltu, mikromasáže,líčení,úprava a modelace obočí, barvení obočí a řas, mikropigmentace Long-Time-Liner - zjemnělá bezriziková metoda permanentního make-upu, zhušťování a prodlužování řas, kyslíková mezoterapie SEYO, luminoterapie CEL.LUX, zn., fotodepilace přístrojem ARIANE,značkový salon Institut Esthederm Paris
Karlovo nám. 19/13, Třebíč
firma

P4 you Group s.r.o.

Naše studio nabízí masážní a relaxační služby. Zaměřujeme se především na tvarování postavy, redukci hmotnosti a odstraňování celulitidy. Využíváme nejmodernější TECHNOLOGIE: - vacupress - myostimulátor - lymfoven - infrasaunu Zákaznice využívají nejrůznější anticelulitidové kůry a zábaly!!! Každý měsíc ZVÝHODĚNÁ NABÍDKA!!!!
Krajíčkova 334/5, Třebíč
firma

NB studio

Dámské wellness fitness studio - kadeřnictví, kosmetika, manikúra a modeláž nehtů, solárium, nástřikové opálení, IN BODY vyšetření těla, výživové poradenství, fitness pro ženy - Vacushape, Power Plate, Body Roll, cardio zóna.
Cyrilometodějská 208/2, Třebíč
firma

Lucie Brančová

Masáže relaxační, klasické, sportovní a masáže lávovými kameny. Regenerační a rekondiční služby.
Oldřichova 159/1, Třebíč
firma

Jindřich Hort

Dornova metoda, breussova masáž, reflexní terapie, lávové kameny, lymfatické masáže, indická masáž hlavy, sportovní a rekondiční masáže.
Družstevní 1320, Třebíč

Strana:  1 2   další »

Mohlo by Vás zaujmout

Bezplatně za vás vyřešíme odškodnění pracovního úrazu s nejvyšší možnou náhradou škody.

V poslední době se k podnikání používá virtuální kancelář Praha a ve zbytku ČR.

Naše firma se specializuje na prodej firem a společností s ručením omezeným.

Akční nabídky