Služby a řemesla

Bezpečnostní služby (0)Ekologické služby (1)Fotoateliéry (0)
Fotografické služby (1)Informační systémy (0)Inženýrské služby (0)
Jazykové služby (1)Kovovýroba (0)Kuchyně (0)
Počítačové a internetové služby (2)Polygrafické služby (0)Právní služby (0)
Půjčovny (3)Realitní kanceláře (3)Řemesla (6)
Revize (1)Služby (2)Služby péče o tělo (3)
Software (0)Sport (0)Sportovní služby (0)
Stavební firmy (3)Stavebnictví (5)Střechy (0)
Tiskárny (1)Topení (0)Úklid, údržba a čištění (0)
Umělecké a zábavní služby (0)Vestavěné skříně (0)Videostudio (0)
Vrata (0)Výuka (2)Webdesign (1)
Zabezpečovací systémy (0)Zahradní centrum (0)Zahradnictví (0)
Zámečnictví (1)Železářství (0)Znalci (0)
Zpracování kůží (0)
Benešov (7)    Beroun (0)    Kladno (3)    Kolín (0)    Kutná Hora (3)    Mělník (0)    Mladá Boleslav (2)    Nymburk (0)    Praha 1 (2)    Praha 10 (2)    Praha 2 (0)    Praha 3 (2)    Praha 4 (0)    Praha 5 (2)    Praha 6 (3)    Praha 7 (0)    Praha 8 (1)    Praha 9 (2)    Příbram (1)    Rakovník (0)   
Strana:  1 2 3   další »
firma

Vespa Stavební s.r.o.

Firma Vespa Stavební s.r.o. se specializuje na provádění stavebních prací, kde je schopna zajistit komplení služby od přepravy materiálů a zemin, zemní a výkopové práce, přepravy materiálu, jeřábnické práce nebo provést zapůjčení veškeré potřebné techniky.
Rybná 716/24, Praha 1
firma

PREFIX, s.r.o.

Prefix, s.r.o. zajišťuje chemické čištění vodních usazenin a korozních zplodin z kotlů, výměníků a chladicích systémů, dezinfekci rozvodů a vodojemů, návrhy a realizace zahrad, IT služby - instalace, nastavení a zabezpečení počítačů, menších serverů, počítačových sítí, webových stránek a domén.
Pippichova 534, Zlonice
firma

DJM Invest s.r.o.

Svět pánského stylu, elegance, lazebnictví, kvalitní péče a přátelského prostředí. Místo, kde se tradice a moderní prvky mísí v jedno a tvoří tak dokonalou harmonii nadčasového podniku, který svým klientům nenabízí pouze kvalitní péči o jejich vlasy či vousy za pomoci velmi kvalitní italské kosmetiky, ale také ojedinělé místo pro relax a zasloužený odpočinek v dnes tak chaotickém a uspěchaném denním rytmu, který většina z nás zažívá.
Krakovská 1307, Praha
firma

ELPA UL s.r.o.

Prodej mobilního oplocení, shozů na suť, stavebních stojek, lešenářských koz, pojízdného lešení a dalších stavebních technologií, které umožní jednodušší práci na stavbě. Dále nabízíme také pronájem lešení a jeho montáž a demontáž.
Pekařská 240, Ústí nad Labem
firma

Roman Novotný

Montáž a revize elektrických zařízení. Údržba bytového fondu. Revize elektroinstalací, elektrospotřebičů a hromosvodů. Elektromontáže opravy porevizní opravy a jiné. Revize elektro odběrů pro PRE a ČEZ.
Drahobejlova 1255, Praha
firma

Realitní Portál s r.o.

Realitní kancelář Praha nabízí pomoc při pronájmu a prodeji bytu nebo jiné nemovitosti. Realitní servis poskytujeme v lokalitách Praha a středočeský kraj.
Jahodová 1346, Praha 10
firma

Andriy Husak

Nabízíme otevíráni všech druhu zámků aut, trezorů a tak poskytujeme výměny bezpečnostních vložek – zámku, přidávaných zámku, montáže rozvor a závor, výměny bezpečnostních kovaní, a další zabezpečovací služby dle telefonní dohody na telefonní číslo 606 588 222.
Herbenova 727, Praha
firma

Ivo Dobeš

Prodej diamantových kotoučů.
Čáslavice 228, Čáslav
firma

Protisk

Jsme ofsetová tiskárna s hlavním zaměřením na vysoce kvalitní a expresní tisk a špičkový servis. To vše za příznivou cenu. Naše firma, kterou založil současný majitel, pan Antonín Prchal, existuje od roku 1991. V roce 1993 jsme začali rozvíjet i provoz grafického studia, ve kterém Vám rádi zpracujeme vše od jednoduchých letáčků až po složitější katalogy.
Uhřínovská 302, Velké Meziříčí
firma

František Podjukl

Nabídka služeb realitní kanceláře. Prodej a pronájem nemovitostí.
Na Fialce I 1510/21, Praha-Řepy

Strana:  1 2 3   další »

Mohlo by Vás zaujmout

Bezplatně za vás vyřešíme odškodnění pracovního úrazu s nejvyšší možnou náhradou škody.

V poslední době se k podnikání používá virtuální kancelář Praha a ve zbytku ČR.

Naše firma se specializuje na prodej firem a společností s ručením omezeným.

Akční nabídky