Řemesla

Čalounictví (2)Elektroinstalace (4)Instalatérství (2)
Kamenictví (1)Klempířství (3)Kominictví (4)
Kovářství (4)Malířství (4)Pokladačství a obkladačství (2)
Servisy a opravářství (2)Tapetáři (0)Truhlářství (9)
Zahradnictví (3)
Jihočeský kraj (2)    Jihomoravský kraj (2)    Karlovarský kraj (1)    Královéhradecký kraj (0)    Liberecký kraj (0)    Moravskoslezský kraj (3)    Olomoucký kraj (1)    Pardubický kraj (1)    Plzeňský kraj (1)    Středočeský (6)    Ústecký kraj (2)    Vysočina (20)    Zlínský kraj (1)   
Strana:  1 2 3 4   další »
firma

Havelka kuchyně

Zabýváme se komplexní výrobou nábytku pro: kuchyňské sestavy, kancelářský nábytek, nábytek do obývacích a studentských pokojů a úložné systémy. Vyrábíme na míru věstavěné skříně a předsíňové stěny. Nabizíme také široké spektrum doplňkového sortimentu: bilé techniky, židle, matrace...
Ostrov nad Oslavou 215, Ostrov nad Oslavou
firma

Interiery Danko

Provádíme malířské, natěračské, tapetářské, zednické a stavební práce ve Znojmě, Brně a okolí. Prodej bytových tapet, dětské tapety, bordury, 3DWall art panely.
Gagarinova 2555, Znojmo
firma

Jiří Žák

Tvorba www stránek na míru, webdesign a SEO optimalizace u nově vytvářených i stávajících webů. Poradíme s rekonstrukcí vašich stránek, jejich propagací a snížením nákladů.
Čechova 34, Velké Meziříčí
firma

Roman Novotný

Montáž a revize elektrických zařízení. Údržba bytového fondu. Revize elektroinstalací, elektrospotřebičů a hromosvodů. Elektromontáže opravy porevizní opravy a jiné. Revize elektro odběrů pro PRE a ČEZ.
Drahobejlova 1255, Praha
firma

Peštál - Vejtasa, spol.s r.o.

Zabýváme se: vodoinstalatérství, topenářství a vnitřní rozvod plynoinstalace, včetně NTL plynovodní přípojky, centrální vysavače Husky, solární systémy, jsme dodavateli "zelená úsporám", dále provádíme dodávku a montáž zařizovacích předmětů a servis plynových kotlů.
Cyrilometodějská 593/28, Třebíč
firma

Zdeněk Obůrka

Stavební a montážní činnost - přestavba bytových jader,koupelen,stavby RD a komerčních objektů,topení,vodoinstalace,plynoinstalace,sluneční kolektory,tepelná čerpadla,revize,projekty,servis plynových spotřebičů(pouze,které naše fy.dodala),havarijní služba pro naše zákazníky i mimo pracovní dobu.
Jelínkova 991, Třebíč
firma

Kominictví - Václav Růžička

Čištění a kontrola komínů,protokoly a revize o stavu komínů, pasportizace komínů,zajištění vložkování komínů,frézování zadehtovaných komínů.
Jelínkova 353/8, Třebíč
firma

Kučera - Výroba nabytku

Výroba nábytku a kuchyní na míru.
Divišova 2, Třebíč
firma

Malířství a natěračství

Malířství
Kyjevská 570/1, Třebíč
firma

Kominictví - Petr Bojko

Kominické práce.
Račerovická 774/1, Třebíč

Strana:  1 2 3 4   další »

Mohlo by Vás zaujmout

Bezplatně za vás vyřešíme odškodnění pracovního úrazu s nejvyšší možnou náhradou škody.

V poslední době se k podnikání používá virtuální kancelář Praha a ve zbytku ČR.

Naše firma se specializuje na prodej firem a společností s ručením omezeným.

Akční nabídky