< návrat zpět

Nabídka práce

Energický a zapálený obchodník/obchodnice

Hledáme někoho se zápalem pro práci s lidmi, někoho vstřícného, kdo alespoň částečně rozumí problematice obchodu. Jsme mladá firma plná mladých lidí a hledáme k sobě člověka sympatického, zapáleného, s kým se nám bude dobře spolupracovat. Jde o práci na živnostenský list. Vaše odměna bude z velké části závislá na Vašich výsledcích. Jestliže rádi jednáte s lidmi, usínáte s diářem pod polštářem, a raději voláte než smskujete, tak jste člověk pro nás!

Náplň práce je zejména:
•    Vyhledávání a zajišťování obchodních příležitostí pro Firmyzregionu.cz
•    Dlouhodobá práce s našimi klienty
•    Spolupráce s teamem obchodní podpory

Požadujeme:
•    Základní zkušenosti s obchodem
•    Organizovanost, komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost a důvěryhodnost
•    Schopnost běžné práce s internetem a MS Office (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:
•    Mzda dle dohody
•    Práce v mladém dynamickém kolektivu rychle rostoucí firmy
•    Práce v místě Vašeho bydliště
•    V případě zájmu a schopností možnost růstu odpovědnosti a ohodnocení
•    Zaměstnanecké výhody (mobilní telefon, notebook...)

Nástup: čím dříve tím lépe